MKS Kluczbork pojechał do Gorzowa

Przed piłkarzami MKS Kluczbork najdalszy wyjazd w tej rundzie. Już w sobotę czeka nas mecz o przysłowiowe sześć punktów z Wartą Gorzów Wielkopolski. Spotkanie zaplanowano na godzinę 13:00, a gospodarz zawodów na swojej stronie internetowej przeprowadzi bezpośrednią transmisję ze spotkania.

Ponieważ mecz jest o wczesnej porze, a kilometrów do przebycia dość sporo zarząd klubu wraz z trenerem Piotrem Jackiem podjęli decyzję o wyjeździe do Gorzowa już w piątek.

– Celem tego jest to, aby nasi zawodnicy jak najlepiej mogli się przygotować do bardzo ważnego meczu – mówi wiceprezes klubu Paweł Łobos.

W piątek o godzinie 11:00 odbył się trening na jednym z boisk w Kluczborku. Później po wspólnym obiedzie kadra wyruszyła autokarem w podróż.